Geriausios namų gynimo priemonės nuo gilių raukšlių po akimis.

1. Gilių raukšlių po akimis priežastys

Gilios raukšlės po akimis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Dažniausios priežastys yra UV spinduliuotė, rūkymas, nesubalansuota mityba ir miego trūkumas. UV spinduliai yra viena iš pagrindinių gilių raukšlių po akimis priežasčių. Oda aplink akis yra labai jautri, todėl ypač linkusi į saulės nudegimą. Rūkymas taip pat yra veiksnys, galintis sukelti gilias raukšles.

Rūkymas mažina odos elastingumą ir skatina greitesnį odos senėjimą. Nesubalansuota mityba ir miego trūkumas taip pat gali prisidėti prie gilių raukšlių atsiradimo. Nesubalansuota mityba reiškia, kad negaunate pakankamai vitaminų ir maistinių medžiagų. Dėl to odoje gali trūkti drėgmės, o tai savo ruožtu gali sukelti gilias raukšles. Miego trūkumas gali sutrikdyti odos gamybą ir sukelti sausumą, o tai taip pat gali sukelti gilias raukšles.

2. Naminės priemonės nuo gilių raukšlių po akimis

Gilios raukšlės po akimis gali būti labai užsispyrusios ir dažnai jas sunku gydyti įprastomis namų gynimo priemonėmis. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime su jumis 5 geriausiomis namų gynimo priemonėmis nuo gilių paakių raukšlių, kurios garantuotai jų atsikratys!

1. Medus Medus yra natūralus antibiotikas, jame yra daug maistinių medžiagų, kurios atkuria ir regeneruoja odą. Be to, medus yra natūralus drėkiklis, kuris drėkina odą ir suteikia jai blizgesio. Medų galima tepti dviem būdais: užtepkite medaus ant vatos gumulėlio ir padėkite ant pažeistų akių 10-15 minučių. Tada kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu. 1 arbatinį šaukštelį medaus praskieskite 1 puodelyje drungno vandens ir gerkite šį mišinį kiekvieną rytą tuščiu skrandžiu.

2. Agurkas Agurkas yra dar viena veiksminga priemonė nuo gilių raukšlių po akimis. Agurkuose yra daug maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurie naudingi odai. Agurką galima naudoti dviem būdais: ant pažeistų akių uždėti 2 plonus agurko griežinėlius ir palikti 15-20 min. Tada kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu. Sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą agurkų sulčių su 1 valgomuoju šaukštu jogurto ir švelniai užtepkite mišinį ant pažeistos akių srities. Palikite 10-15 minučių ir tada nuplaukite drungnu vandeniu.

3. Kokosų aliejus Kokosų aliejuje gausu antioksidantų, vitaminų E ir K, kurie visi labai naudingi odai. Kokosų aliejus padeda drėkinti odą, sumažinti raukšles ir suteikti blizgesio. Tiesiog užtepkite kokosų aliejaus ant vatos gumulėlio ir padėkite ant pažeistos akių srities 10-15 minučių. Tada kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu.

4. Pomidorų pasta Pomidoruose yra daug likopeno – karotinoido, kuris veikia kaip antioksidantas, padedantis apsaugoti odą nuo UV spindulių. Pomidorų pasta taip pat padeda sumažinti raukšles ir suteikia odai švytėjimo. Tiesiog sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį pomidorų pastos su trupučiu alyvuogių aliejaus arba jogurto ir švelniai užtepkite mišinį ant pažeistos akių srities. Palikite 10-15 minučių ir tada nuplaukite drungnu vandeniu

3. Kokios namų gynimo priemonės yra geriausios?

Yra keletas namų gynimo priemonių, kurios gali būti veiksmingos prieš gilias raukšles po akimis. Labiausiai žinomos ir populiariausios namų gynimo priemonės yra:

1. Agurkas: agurkai yra labai populiari priemonė nuo gilių raukšlių po akimis. Agurkuose yra daug svarbių vitaminų ir mineralų, kurie maitina ir kondicionuoja odą. Agurkus galima tepti žalius arba kaukės pavidalu.

2. Pomidorai: Pomidorai taip pat labai veiksmingi nuo gilių raukšlių po akimis. Pomidoruose yra daug svarbių vitaminų ir mineralų, kurie maitina ir kondicionuoja odą. Pomidorus galima tepti žalius arba kaukės pavidalu.

3. Kiaušinio trynys: Kiaušinio trynys yra dar viena populiari priemonė nuo gilių raukšlių po akimis. Kiaušinio trynyje yra daug svarbių vitaminų ir mineralų, kurie maitina ir kondicionuoja odą. Trynį galima tepti žaliu arba kaukės pavidalu.

4. Medus: medus yra dar viena veiksminga priemonė nuo gilių raukšlių po akimis. Meduje yra daug svarbių vitaminų ir mineralų, kurie maitina ir prižiūri odą. Medų galima tepti neapdorotą arba kaukės pavidalu.

5. Pienas: Pienas taip pat labai veiksmingas nuo gilių raukšlių po akimis. Piene yra daug svarbių vitaminų ir mineralų, kurie maitina ir prižiūri odą. Pieną galima tepti žaliu arba kaukės pavidalu.

namų gynimo priemonės nuo gilių raukšlių

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

4. Namų gynimo priemonių taikymas

1. Pirmiausia padėkite drėgną skudurėlį ant akių 2. Arbatos maišelius (vėsinkite) ant akių 3. Uždėkite agurko griežinėlius ant akių 4. Suvyniokite ledo kubelius į audinį ir padėkite ant akių 5. Sumaišykite pieną ir medų ir užtepkite ant akių uždėtas vatos diskelis

5. Atsargumo priemonės naudojant namų gynimo priemones

Jei norite naudoti namų gynimo priemones nuo gilių raukšlių po akimis, turite imtis kelių atsargumo priemonių. Visų pirma, prieš pradedant bet kokį gydymą, svarbu pasitarti su gydytoju. Tai ypač svarbu, jei vartojate vaistus arba turite sveikatos sutrikimų.

Be to, turėtumėte įsitikinti, kad visi ingredientai, kuriuos ketinate naudoti savo namų gynimo priemonėje, yra švieži ir švarūs. Todėl prieš apdorodami ar dengdami juos kruopščiai nuplaukite. Nors ingredientai yra natūralūs, jie gali sukelti alergiją ar kitas problemas. Prieš tepdami visą pažeistą vietą, išbandykite namų gynimo priemonę nedideliame odos plote. Taip galite būti tikri, kad nesukelsite alerginės reakcijos į sudedamąsias dalis. Jei tai padarysite, nedelsdami nustokite naudoti namų gynimo priemonę ir pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert