Geriausi patarimai nuo raukšlių.

1. Venkite per daug saulės. Raukšles gali sukelti per daug saulės spindulių. Todėl svarbu apsaugoti odą nuo saulės, kad nesusidarytų raukšlių. Naudokite kremą nuo saulės su dideliu apsaugos nuo saulės faktoriumi ir dėvėkite kepurę, jei ilgą laiką ketinate būti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

2. Miegokite ant šono arba nugaros Jei įmanoma, miegokite ant šono arba nugaros, kad išvengtumėte veido raukšlių. Miegojimas ant pilvo iškreips veidą ir gali atsirasti raukšlių. Įsitikinkite, kad jūsų pagalvė nėra per kieta ar per minkšta, kad bereikalingai neapkrautumėte odos.

3. Naudokite drėkinamąsias priemones Naudokite drėkinamąsias veido ir kūno priežiūros priemones, kad oda būtų hidratuota ir elastinga. Pirkdami produktus įsitikinkite, kad jie tinka jūsų odos tipui. Neplaukite veido per dažnai ir naudokite švelnius valiklius, kad per daug neapkrautumėte odos barjero.

4. Atsisakykite nikotino ir alkoholio Nikotinas ir alkoholis gali trukdyti kraujotakai ir taip skatinti raukšlių susidarymą. Todėl sumažinkite arba visiškai atsisakykite šių medžiagų vartojimo, kad išvengtumėte raukšlių arba išvengtumėte jų.

5. Būkite atsipalaidavę ir sumažinkite stresą Stresas gali įtempti veido raumenis, todėl gali atsirasti raukšlių. Todėl stenkitės kuo labiau atsipalaiduoti ir sumažinti stresą, kad teigiamai paveiktumėte odos senėjimą.

1. Raukšlės gali būti patrauklios

Raukšlės gali suteikti veidui charakterio ir išraiškos. Tai ne klaidos, o natūrali senėjimo dalis. Daugelis žmonių raukšles laiko patraukliomis ir išminties bei patirties ženklu. Jei vis tiek norėtumėte turėti lygesnę odą, yra keletas patarimų, kurie gali padėti išvengti raukšlių arba bent jau sumažinti jų išvaizdą.

1. Naudokite gerą apsaugos nuo saulės priemonę Vienas iš svarbiausių patarimų nuo raukšlių – visada, kai esate saulėje, naudokite gerą apsaugos nuo saulės priemonę. Ultravioletiniai (UV) spinduliai ne tik nudegina, bet ir pažeidžia odos struktūrą, skatina raukšlių susidarymą.

2. Gerkite pakankamai vandens Gerti pakankamai vandens yra svarbu bendrai sveikatai, taip pat padeda išlaikyti sveiką ir tvirtą odą. Rekomenduojamas vandens kiekis per dieną yra apie 2 litrus.

3. Valgykite sveiką maistą Odos sveikatai ne tik gerkite pakankamai vandens, bet ir sveika mityba. Valgykite daug šviežių vaisių ir daržovių, kad aprūpintumėte organizmą reikalingais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis. Venkite labai perdirbto maisto ir maisto, kuriame yra daug cukraus ar transriebalų. Dėl jų oda gali atrodyti suglebusi ir pabalusi.

4. Palaikykite formą ir aktyvumą Reguliarus mankštinimasis ne tik padeda numesti svorio, bet ir išlaiko jūsų odą elastingesnę. Streso mažinimas tokiais užsiėmimais kaip joga ar meditacija taip pat gali padėti sulėtinti odos senėjimą.

5. Naudokite produktus su antioksidantais Antioksidantai padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, taip pagerindami odos išvaizdą. Tinkamuose produktuose yra vitamino C arba retinolio. Tačiau būtinai naudokite šiuos produktus tik vakare, nes kitaip jie gali sudirginti odą.

patarimai-nuo raukšlių

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

2. Kokios yra raukšlių atsiradimo priežastys?

Raukšlės gali atsirasti dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui: – Hormoninės raukšlės – Raukšlės, kurias sukelia saulėta arba sausa aplinka – Raukšlės dėl dehidratacijos – Raukšlės dėl nesubalansuotos mitybos.

3. Patarimai nuo raukšlių

1. Odai pamaitinti ir kondicionuoti naudokite serumą arba aliejų.

2. Neplaukite veido per dažnai, nes tai gali išsausinti odą.

3. Naudokite drėkinamąjį kremą, kad apsaugotumėte odą nuo išsausėjimo.

4. Naudokite kremą nuo saulės, kad apsaugotumėte odą nuo UV spindulių.

5. Sveikai maitinkitės ir gerkite pakankamai vandens, kad jūsų kūnas būtų hidratuotas iš vidaus.

6. Reguliariai mankštinkitės, nes fizinis aktyvumas skatina kraujotaką, kuri maitina odos ląsteles.

4. Geriausia jūsų odos priežiūra

Norėdami gauti geriausius rezultatus nuo raukšlių, turite rūpintis savo oda. Labai svarbu tinkamai prižiūrėti savo odą, kad atrodytumėte sveika ir be raukšlių. Štai keletas patarimų, kaip prižiūrėti odą:

1. Veido valymui naudokite švelnų valomąjį pienelį arba toniką. Būtinai švelniai patrinkite veidą, kad išvengtumėte sudirginimo.

2. Kasdien naudokite drėkinamąjį kremą arba serumą, kad suteiktumėte odai reikiamos drėgmės. Įsitikinkite, kad kremas ar serumas tinka jūsų odos tipui.

3. 1-2 kartus per savaitę naudokite šveitiklį ar kaukę, kad pašalintumėte negyvą odą ir suaktyvintumėte kraujotaką.

4. Kasdien išgerkite bent 2 litrus vandens, kad jūsų kūnas būtų hidratuotas ir išplautų toksinus.

5. Venkite per daug saulės ir visada dėvėkite kremą nuo saulės su dideliu SPF, kai ilgai išeinate į saulę.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert