Kokios yra burnos raukšlių gydymo galimybės?

Burnos raukšlių gydymas lazeriu Kitas būdas gydyti burnos raukšles yra gydymas lazeriu. Į odą įvedamas lazeris, kuris išlygina ir išlygina raukšles. Gydymas yra neskausmingas ir gali būti atliekamas keliais seansais.

1. Burnos raukšlių priežastys

Burnos raukšles gali sukelti daugybė skirtingų veiksnių. Dažniausios priežastys: – Natūralus senėjimas: su amžiumi oda praranda elastingumą ir susidaro raukšlės. -Rūkymas: Rūkymas sukelia oksidacinį odos pažeidimą, dėl kurio sumažėja elastingumas ir susidaro raukšlės. – Nesubalansuota mityba:

Nesubalansuota mityba, kurioje yra per mažai vitaminų ir maistinių medžiagų, gali susilpninti odos struktūrą, taigi ir raukšlių susidarymą. -Dehidratacija: Odos dehidratacija (sausumas) taip pat yra burnos raukšlių priežastis. Oda dėl išsausėjimo sutrūkinėja ir praranda elastingumą. -Saulės žala: per daug UV spindulių gali pažeisti odą ir taip paskatinti raukšlių susidarymą.

Be natūralaus senėjimo proceso, prie raukšlių susidarymo burnoje gali prisidėti ir kiti veiksniai. Pavyzdžiui, nesubalansuota mityba gali sukelti dehidrataciją, dėl kurios oda išsausėja ir skilinėja. Stresas taip pat gali neigiamai paveikti odą ir sukelti raukšlių susidarymą.

Norint išvengti burnos raukšlių ar bent atitolinti jų susidarymą, svarbu užtikrinti sveiką mitybą ir pakankamą skysčių vartojimą bei kiek įmanoma vengti streso.

2. Burnos raukšlių gydymo galimybės

Viena iš efektyviausių burnos raukšlių gydymo priemonių yra Botox injekcijos. Botox gali turėti atpalaiduojantį ir glotninamą poveikį veido raumenims, sumažinti raukšles. Kitas gydymo būdas yra užpildo injekcija. Užpildai švirkščiami po oda ir gali padėti išlyginti raukšles.

Lazerinis gydymas taip pat gali padėti sumažinti burnos raukšles. Lazerio šiluma skatina audinį atsinaujinti. Sunkiais atvejais galima apsvarstyti ir chirurginį gydymą. Pašalinamas audinių perteklius, o oda stangrinama.

Burnos raukšlės, taip pat žinomos kaip nasolabialinės raukšlės, yra gilios raukšlės, susidarančios nuo šnervių iki burnos kampo. Jie atsiranda dėl odos elastingumo praradimo ir laikui bėgant gali tapti gilesni ir labiau matomi. Estetinėje medicinoje yra įvairių burnos raukšlių gydymo būdų.

Kuris metodas jums tinka, priklauso, be kita ko, nuo jūsų amžiaus, odos būklės ir jūsų pageidavimų. Gydymas hialurono rūgštimi injekcijomis Vienas iš populiariausių burnos raukšlių gydymo būdų yra hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono turinti plombinė medžiaga suleidžiama po raukšle ir taip suspaudžia audinį. Raukšlė atrodo paminkštinta ir ne tokia gili.

Gydymas yra neskausmingas, o rezultatai matomi iš karto. Paprastai jie trunka nuo šešių iki dvylikos mėnesių. Gydymas lazeriu Gydymas lazeriu yra dar vienas veiksmingas būdas gydyti burnos raukšles. Čia lazeris naudojamas stimuliuoti viršutinį odos sluoksnį atsinaujinti. Dėl to oda tampa stangresnė ir lygesnė.

Gydymas yra skausmingas, tačiau rezultatai paprastai išlieka ilgiau nei suleidus hialurono rūgšties. Botox gydymas Botox gydymas yra dar vienas populiarus burnos raukšlių metodas. Botoksas yra neurotoksinas, kuris sąmoningai švirkščiamas nedideliais kiekiais po raukšle. Botox procedūra nutraukia raumenų susitraukimą, todėl raukšlė nebesiformuoja taip giliai. Gydymas yra neskausmingas, o rezultatai išlieka maždaug nuo keturių iki šešių mėnesių.

3. Gydymo galimybių trūkumai

Burnos raukšlių gydymo galimybės taip pat turi trūkumų. Pavyzdžiui, gydymo botoksu rezultatai gali išlikti tik ribotą laiką. Gydymo Botox metu taip pat dažnai gali pasireikšti nepageidaujamas šalutinis poveikis, pvz., raumenų mėšlungis ar veido paralyžius.

Kitas gydymo būdas nuo burnos raukšlių yra vadinamasis užpildas. Į raukšles įpurškiamas specialus gelis, kad jos užpildytų ir atrodytų lygesnės. Tačiau čia gali pasireikšti ir nemalonus šalutinis poveikis, pavyzdžiui, patinimas ar paraudimas.

Nors chirurginėmis procedūromis, tokiomis kaip veido pakėlimas ar akių vokų pakėlimas, galima pasiekti ilgalaikių rezultatų, jos yra susijusios su žymiai didesne rizika nei kitos gydymo galimybės, todėl jas reikėtų apsvarstyti tik išnaudojus visas kitas galimybes.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

4. Išvada

Išnagrinėję burnos raukšlių gydymo galimybes, galime padaryti išvadą. Paprastai burnos raukšlės nėra pavojingos ir yra tik kosmetinė problema.

Tačiau yra keletas išskirtinių atvejų, kai burnos raukšlės gali rodyti rimtą sveikatos būklę. Tokiu atveju būtinai turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju. Daugeliu atvejų burnos raukšles galima išgydyti paprastomis priemonėmis, tokiomis kaip drėkinamieji kremai ar hialurono rūgštis.

Jei šie metodai nepadeda, taip pat galima atlikti injekcijas nuo raukšlių. Tačiau šis metodas yra gana brangus, todėl jį reikėtų apsvarstyti tik sunkesniais atvejais.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here