onycosolve

12 natūralių namų gynimo priemonių geltoniems kojų nagams gydyti.

Nagų grybelis yra dažna liga, kuri pirmiausia pažeidžia nagus. Geltonos dėmės ir nagų sustorėjimas yra tipiški nagų grybelio požymiai. Pažengusiais atvejais nagai gali tapti trapūs ir nukristi. Nagų grybelis yra grybelinė infekcija, kurią sukelia įvairių rūšių pelėsiai. Infekcija gali plisti į vieną ar kelis nagus.

Nagų grybelis yra užkrečiamas ir gali plisti per tiesioginį kontaktą su užsikrėtusiais žmonėmis ar daiktais. Geriausias būdas apsisaugoti nuo nagų grybelio yra higiena. Venkite dalytis nagais su kitais žmonėmis ir reguliariai plaukite rankas muilu ir vandeniu.

Jei turite nagų grybelį, turite kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti nagus, kad išvengtumėte tolesnio infekcijos plitimo. Yra daugybė nagų grybelio gydymo būdų. Gydymas priklauso nuo grybelio stadijos ir tipo. Dauguma gydymo priemonių yra susijusios su veiksmingu gydymu, tačiau taip pat galite pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju, kad sužinotumėte, ar nesate ūminėje infekcijos fazėje, kurią reikia gydyti specializuotame centre.

1. Kodėl ant nagų matau geltonas dėmes?

Jei ant nagų pastebėjote geltonų dėmių, tai gali būti grybelinės infekcijos požymis. Grybelinės nagų infekcijos yra dažnos ir gali sukelti geltonas, rusvas ar žalias dėmes. Jei įtariate grybelinę infekciją, turėtumėte kreiptis į gydytoją dėl tinkamo gydymo.

Geltonų dėmių atsiradimo ant nagų priežasčių gali būti daug. Pavyzdžiui, jie gali būti grybelinės infekcijos požymis. Arba juos gali sukelti pakitusi odelių spalva. Tačiau daugeliu atvejų geltonos dėmės ant nagų yra visiškai nekenksmingos ir neturi kelti nerimo.

namų gynimo priemonės nuo geltonų kojų nagų

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

2. 12 natūralių namų gynimo priemonių geltoniems kojų nagams gydyti

1. Citrinų sultys Citrinų sultys yra populiari namų gynimo priemonė nuo geltonų kojų nagų, nes jos natūraliai balina. Suvilgykite medvilninį rankšluostį citrinos sultyse ir patrinkite juo nagus. Palikite 10–15 minučių ir tada kruopščiai nuplaukite. Šį metodą galite naudoti kasdien.

2. Actas Baltasis actas yra dar viena veiksminga namų gynimo priemonė geltoniems kojų nagams gydyti, nes turi antibakterinių savybių ir balina nagus. Sumaišykite 3 dalis baltojo acto su 1 dalimi vandens ir pamirkykite jame medvilninį audinį. Įtrinkite šiuo nagus 10–15 minučių, tada gerai nuplaukite. Šį metodą galite naudoti kelis kartus per savaitę.

3. Kepimo soda Kepimo soda yra universalus valiklis, kuris taip pat gali pašviesinti geltonus kojų nagus. Sumaišykite 2 dalis kepimo sodos su 1 dalimi vandens, kad susidarytų pasta ir patrinkite pažeistus nagus. Palikite 10–15 minučių ir tada kruopščiai nuplaukite. Šį metodą galite naudoti kelis kartus per savaitę.

4. Kokosų aliejus Kokosų aliejus yra natūrali naminė priemonė nuo geltonų kojų nagų, nes turi antibakterinį poveikį ir puoselėja nagus. Įtrinkite šiek tiek kokosų aliejaus į nagus ir palikite 10–15 minučių prieš kruopščiai nuplaukite. Šį metodą galite naudoti kasdien.

5. Migdolų aliejus Migdolų aliejus yra dar viena natūrali namų gynimo priemonė geltoniems kojų nagams gydyti, nes jis kondicionuoja ir skaistina nagus. Įmasažuokite šiek tiek migdolų aliejaus į pažeistus nagus ir palikite 10–15 minučių prieš kruopščiai nuplaukite. Šį metodą galite naudoti kasdien.

6. Alyvuogių aliejus Alyvuogių aliejuje yra daug vitamino E ir antioksidantų, kurie gali padėti sumažinti geltonas dėmes ant kojų nagų. Įmasažuokite šiek tiek alyvuogių aliejaus į pažeistus nagus ir palikite 10–15 minučių prieš kruopščiai nuplaukite. Šį metodą galite naudoti kasdien.

7. Aloe Vera Gel Alavijų gelis yra antibakterinis ir jame yra daug naudingų vitaminų ir mineralų, kurie gali padėti sumažinti geltonas dėmes ant kojų nagų arba jų išvengti. Ant pažeistų nagų užtepkite šiek tiek alavijo gelio ir palikite 10–15 minučių prieš kruopščiai nuplaukite. Šį metodą galite naudoti kasdien.

8. Pomidorų pasta Pomidorų pasta turi daug vitamino C, kuris gali padėti sumažinti geltonas dėmes ant kojų nagų arba jų išvengti. Ant pažeistų nagų užtepkite šiek tiek pomidorų pastos ir palikite 10–15 minučių prieš kruopščiai nuplaukite.

3. Koks yra geriausias geltonų nagų gydymas?

Geriausias geltonų nagų gydymas priklauso nuo priežasties. Jei pageltimas atsirado dėl spalvos pakitimo dėl rūkymo arba tamsių batų, gali padėti vietiniai gydymo būdai, pvz., kremai ar dažymo lazdelės. Tačiau jei priežastis yra medicininė, pvz., mielių infekcija ar kepenų pažeidimas, svarbu kreiptis į gydytoją, kad gautumėte tinkamą gydymą.

Geltonų kojų nagų gydymas dažniausiai nėra būtinas, nes jie dažniausiai nesukelia jokių simptomų. Tačiau kai kuriais atvejais jie gali būti nepatogūs ir paveikti gyvenimo kokybę. Tokiais atvejais gali prireikti gydymo. Dažniausias geltonų kojų nagų gydymas yra gydomasis pėdų kremas.

Šie kremai padeda padaryti nagus minkštesnius ir elastingesnius bei apsaugo juos nuo išsausėjimo. Jie taip pat gali padėti sumažinti skausmą ir niežėjimą. Kai kuriuose kremuose yra vaistų, galinčių gydyti grybelinę infekciją. Kai kuriais atvejais grybelinei infekcijai gydyti gali prireikti geriamųjų vaistų. Šie vaistai paprastai skiriami tik tada, kai kiti gydymo būdai nepadėjo arba kai grybelinė infekcija yra sunki.

Retais atvejais gali prireikti chirurginio gydymo, kad būtų pašalinti geltoni kojų nagai. Šis metodas dažniausiai taikomas tik tada, kai kiti gydymo metodai nepadėjo arba nago būklė tokia sunki, kad jį reikia amputuoti.

4. Kaip išvengti geltonų dėmių ant nagų?

Geltonos dėmės ant nagų gali būti daugelio sveikatos problemų požymis. Nagų pageltimą gali sukelti kepenų, tulžies latakų ar kasos ligos. Rūkymas, per didelis buvimas saulėje arba spalvos pakitimas dėl kosmetikos taip pat gali pakeisti nagų spalvą.

Norėdami išvengti geltonų dėmių ant nagų, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, k

 

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here