Staiga suglebusios veido odos priežastys.

1. Suglebusi oda: priežastys ir gydymas

Nors taip ir neatrodo, oda yra labai aktyvus organas. Ląstelės nuolat atnaujinamos, įsibėgėja kolageno ir elastino – dviejų baltymų, atsakingų už odos stangrumą ir elastingumą – gamyba. Tačiau su amžiumi kolageno ir elastino gamyba mažėja, o oda suglemba

. Oda praranda elastingumą ir kiti veiksniai. Viena dažniausių odos suglebimo priežasčių – nesubalansuota mityba. Jei nevartosite pakankamai vitaminų ir maistinių medžiagų, tai gali turėti neigiamos įtakos odai. Drėgmės trūkumas taip pat gali sukelti odos suglebimą. Kad jūsų oda būtų puiki, turėtumėte laikytis subalansuotos mitybos ir pakankamai gerti. Kita odos suglebimo priežastis gali būti stresas. Kūnas reaguoja į stresą išskirdamas adrenaliną ir kortizolį. Šie du hormonai trukdo kolageno ir elastino gamybai, todėl oda praranda elastingumą. UV spinduliai taip pat gali pažeisti odą, sumažinti jos elastingumą.

Kad apsaugotumėte odą nuo neigiamo streso ir UV spindulių poveikio, turėtumėte atsipalaiduoti ir reguliariai teptis kremu nuo saulės. Suglebusios odos gydymo būdai yra kremai, losjonai ar geliai su veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip hialurono rūgštis, kolagenas ar retinolis. Šios veikliosios medžiagos padeda skatinti kolageno gamybą arba veikia tiesiogiai odos sluoksniuose ir taip gerina odos elastingumą. Masažai taip pat gali padėti pagerinti kraujotaką ir taip padidinti odos elastingumą. Chirurginės procedūros, tokios kaip veido patempimas ar botokso injekcijos, taip pat gali padėti, jei oda labai palaida.

Rinkoje yra daug įvairių drėkinamųjų priemonių, tačiau ne visos vienodai veiksmingos prieš suglebusią odą. Daugelyje kremų yra tik nedidelis drėgmės kiekis, kuris greitai įsigeria į odą ir ilgai neišlieka. Kituose kremuose yra per daug cheminių priedų, kurie gali dirginti ir išsausinti odą. Norėdami rasti tinkamiausią drėkinamąjį kremą savo odai, turėtumėte pasikonsultuoti su dermatologu ar kitu odos specialistu.

2. Veido gimnastika stangriai odai

Suglebusi oda gali turėti daug priežasčių. Viena vertus, tai gali būti dėl nesubalansuotos mitybos, bet, kita vertus, tai gali būti ir dėl fizinio aktyvumo stokos. Abu lemia tai, kad oda nėra tokia įtempta kaip anksčiau ir susidaro raukšlės.

Kad oda vėl įtemptų, reikia atkreipti dėmesį į savo mitybą ir reguliariai mankštintis ar daryti veido gimnastiką. Veido gimnastika yra geras būdas vėl įtempti odą. Yra įvairių pratimų, kuriuos galite atlikti. Viena vertus, galite pakreipti galvą atgal ir pabandyti pasiekti liežuvį kuo toliau iki nosies galiuko.

Turėtumėte įsitikinti, kad skruostų raumenys yra įtempti. Kita vertus, taip pat galite švelniai perbraukti pirštais per veidą ir toliau lengvai spausti. Šie pratimai sustiprina veido srities raumenis ir oda vėl tampa stangresnė.

3. Vitaminai odai

Vitaminai svarbūs ne tik bendrai sveikatai, bet ir odai. Pavyzdžiui, vitaminai C ir E yra svarbūs antioksidantai, apsaugantys odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Kita vertus, vitaminas A skatina ląstelių atsinaujinimą, todėl oda tampa stangresnė ir elastingesnė.

Todėl vitaminų trūkumas gali sukelti odos suglebimą. Norėdami to išvengti, turėtumėte valgyti subalansuotą maistą, kuriame gausu šviežių vaisių ir daržovių. Papildai taip pat gali padėti palaikyti reikiamą vitaminų kiekį organizme.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

4. Drėkikliai suglebusiai odai

Gimnastika stangriai odai: veiksmingi pratimai jaunatviškai išvaizdai Paskutiniame tinklaraščio straipsnyje jau supažindinome su kai kuriais efektyviais gimnastikos pratimais stangriai odai. Šie pratimai gali padėti sulėtinti odos senėjimą ir suteikti veidui jaunatviškesnę išvaizdą. Šiame straipsnyje norėtume supažindinti jus su kitais pratimais, kuriuos galite išbandyti.

1. Skruostų pratimai: skruostų raumenys yra viena iš pirmųjų vietų, kur pastebimas odos senėjimas. Norėdami sustiprinti šiuos raumenis ir sumažinti raukšles, galite atlikti tokį pratimą: patraukite skruostus į vidų, kad dantys liestųsi. Tada giliai įkvėpkite per nosį ir sulaikykite kvėpavimą, kol išpūskite skruostus, kiek galite. Laikykite šią poziciją 10 sekundžių, tada lėtai iškvėpkite per burną. Pakartokite šį pratimą 10 kartų.

2. Žandikaulio raumenų mankšta: norėdami sustiprinti žandikaulio raumenis ir sumažinti raukšles aplink burną, galite atlikti tokį pratimą: pridėkite liežuvį prie gomurio šaknies, tada judinkite aukštyn ir žemyn, švelniai tvirtai sukandę dantis. Būkite atsargūs, kad apatinis žandikaulis nepajudėtų į priekį. Pakartokite šį judesį 10 kartų.

3. Kaklo raumenų mankšta: Norėdami sustiprinti kaklo ir pečių srities raumenis bei sumažinti raukšles dekoltė srityje, galite atlikti tokį pratimą: Paimkite teniso kamuoliuką ar kitą mažą kamuoliuką ir savo kulnu prispauskite prie kaktos. ranka. Tada lėtai perkelkite kamuolį žemyn per nosies galiuką iki smakro ir toliau per kaklą iki raktikaulio. Kartokite šį judesį 10 kartų kiekviena kryptimi.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here