Šios priemonės nuo karpų tikrai padeda

Karpos erzina ir negražios. Gavęs tokį, norisi kuo greičiau jo atsikratyti. Bet, deja, tai nėra taip paprasta. Karpos gali būti užsispyrusios ir dažnai atsinaujina nepaisant gydymo. Tačiau yra priemonių nuo karpų, kurios gali padėti atsikratyti karpų ar bent jau palengvinti simptomus. Šiame straipsnyje supažindinsiu su įvairiomis priemonėmis nuo karpų ir duosiu patarimų, kaip geriausiai apsisaugoti nuo karpų.

1. Karpos – kas tai iš tikrųjų?

Karpos yra mažos, negražios ataugos, dažniausiai atsirandančios ant rankų ir kojų. Juos sukelia karpų viruso infekcija ir jie yra labai užkrečiami. Nors ne visada galima išvengti karpų, yra keletas priemonių, kurios gali padėti jas gydyti. Kai kurios veiksmingiausios priemonės nuo karpų yra:

1. Šalavijas: šalavijas yra populiari priemonė nuo karpų dėl savo antivirusinių ir antibakterinių savybių. Tai taip pat padeda sumažinti patinimą ir padeda greičiau išgyti karpoms.

2. Arbatmedžio aliejus: Arbatmedžio aliejus taip pat yra antivirusinis ir antibakterinis, todėl padeda gydyti karpas. Tačiau kai kuriais atvejais oda gali būti sudirgusi, todėl arbatmedžio aliejus turėtų būti naudojamas tik nedideliais kiekiais.

3. Citrinų sultys: citrinų sultys taip pat turi antivirusinių savybių, todėl yra populiari priemonė nuo karpų. Tačiau citrinos sultis reikia naudoti atsargiai, nes jos gali sudirginti odą.

4. Obuolių sidro actas: obuolių sidro actas yra dar viena populiari priemonė nuo karpų dėl savo antivirusinių ir antibakterinių savybių. Tačiau naudojant obuolių sidro actą reikia būti atsargiems, nes jis gali sudirginti odą.

5. Česnakai: česnakai yra dar viena natūrali priemonė nuo karpų, nes turi antivirusinių savybių. Tačiau česnaką reikia naudoti atsargiai, nes jis gali sudirginti odą.

2. Kaip formuojasi karpos?

Karpos dažniausiai yra nekenksmingos, bet erzinančios odos išaugos, kurias sukelia virusas. Karpos virusai pirmiausia puola viršutinį odos sluoksnį ir ten dauginasi. Dėl to susidaro tipiškos karpos. Yra įvairių tipų karpų, kurios skiriasi dydžiu, forma ir spalva. Dažniausia karpų rūšis yra vadinamoji lauko karpa, dar vadinama veltinio arba kūno karpa.

Šios apvalios arba ovalios karpos paprastai yra mažos ir tamsesnės spalvos nei aplinkinė oda. Antras labiausiai paplitęs tipas yra padų karpos, dar žinomos kaip padų karpos.

Šios karpos daugiausia auga ant pėdų padų ir pasižymi grubia, įtrūkusia išvaizda. Jie gali būti labai skausmingi ir dažnai yra susiję su kitais kukurūzais ar karpomis ant pėdos. Kiti karpos tipai yra pirštų ir nagų karpos, rankų, pėdų ir burnos karpos bei genitalijų karpos. Karpos dažniausiai perduodamos per tiesioginį odos sąlytį su užsikrėtusiu asmeniu.

Tačiau virusas taip pat gali būti perduodamas per tepinėlius, pavyzdžiui, per dėvėtus rankšluosčius ar drabužius. Retais atvejais juo galima užsikrėsti ir per vabzdžių įkandimus. Užsikrėtęs virusas pirmąsias karpas paprastai suformuoja per dvi ar tris savaites. Užsikrėtimo lygis yra apie 50 procentų, o tai reiškia, kad tik kas antram žmogui, kuris kontaktuoja su virusu, iš tikrųjų atsiranda karpos.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

3. Kokios priemonės yra nuo karpų?

Karpos būna įvairių atmainų. Dažniausios yra veltinio (arba pėdų) karpos, kurios gali būti ant kojų pirštų arba dažniau ant pėdų. Be to, taip pat yra vadinamųjų odos karpos, taip pat burnos ir lytinių organų karpos. Nepriklausomai nuo karpų tipo, paprastai tikslas yra kuo greičiau jas atsikratyti. Yra daugybė skirtingų vaistų nuo karpų, kurie veikia skirtingai, priklausomai nuo tipo ir vietos. Be namų gynimo priemonių, yra ir nereceptinių preparatų vaistinėje arba gydytojo receptinių vaistų.

4. Kaip veikia įvairios priemonės nuo karpų?

Karpos erzina ir gali būti skausmingos. Geros naujienos yra tai, kad yra daug įvairių priemonių, skirtų karpoms gydyti. Šiame straipsnyje supažindinsime su 4 priemonėmis nuo karpų ir paaiškinsime, kaip jos veikia.

1 priemonė: priemonė nuo karpų su salicilo rūgštimi Ši priemonė dažnai siūloma kremo arba gelio pavidalu. Veikliosios medžiagos salicilo rūgštis ir pieno rūgštis pašalina viršutinį odos sluoksnį, kuriame yra karpos. Tokiu būdu karpa švelniai pašalinama per kelias dienas.

2 priemonė: vaistas nuo karpų su arbatmedžio aliejumi Arbatmedžio aliejus yra natūrali antibakterinė priemonė, padedanti dezinfekuoti ir taip naikinti karpą. Arbatmedžio aliejus užtepamas ant karpų ir paliekamas kelias valandas (arba per naktį), kol jį galima nuplauti.

3 priemonė: Papajų ekstrakto gelis Gelyje yra fermentų, kurie švelniai pašalina viršutinį odos sluoksnį. Tai pašalins karpą per kelias dienas.

4 priemonė: neužmirštuolės ekstraktas Neužmirštuolės – augalas, kurio ekstraktas labai veiksmingas nuo karpų. Ekstraktas ne tik nuvalo viršutinį odos sluoksnį (pavyzdžiui, salicilo rūgštį), bet ir naikina virusus bei bakterijas, sukeliančias karpų atsiradimą.

Skirtingos karpų gydymo priemonės veikia skirtingai. Kai kurios priemonės, pvz., karpų pienas, pirmiausia veikia dėl jų priešuždegiminių ir antibakterinių ingredientų. Kitos priemonės, tokios kaip karpų aliejus, pirmiausia veikia dėl gydomųjų ir regeneruojančių ingredientų.

5. Išvada: tai tikrai padeda nuo karpų

Karpos erzina ir gali būti tikrai nepatogios. Daugiausia dėl to, kad jie dažnai pasitaiko ne vieną kartą, o vėl ir vėl. Tada tikrai džiaugiatės, kai randate vaistą nuo karpų, kurie tikrai padeda. Geros naujienos yra tai, kad yra keletas namų gynimo būdų ir vaistų, kurie yra veiksmingi nuo karpų. Kuri priemonė jums tinkamiausia, pirmiausia priklauso nuo karpų tipo. Štai 5 priemonės nuo karpų, kurios tikrai padeda.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert