Šie metodai padeda nuo raukšlių

Geriausi kremai nuo raukšlių yra tie, kuriuose yra hialurono rūgšties. Hialurono rūgštis yra natūralus drėkiklis, kuris drėkina odą ir mažina raukšles. Kremai su hialurono rūgštimi idealiai tinka visų tipų odai, įskaitant jautrią. Nuo raukšlių taip pat padeda kremai su antioksidantais, tokiais kaip vitaminai C ir E. Antioksidantai apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir skatina ląstelių atsinaujinimą.

Normaliai ir sausai odai geriausiai tinka kremai su vitaminais C ir E. Kremai su niacinamidu taip pat tinka visų tipų odai. Niacinamidas yra vitamino B3 darinys, stiprinantis odos barjerą ir skatinantis ląstelių atsinaujinimą. Kremai, kurių sudėtyje yra niacinamido, padeda sumažinti raukšles ir stangrina odą.

1. Veido gimnastika nuo raukšlių

Kas sakė, kad gimnastika skirta tik kūnui? Tiesą sakant, taip pat galite mankštinti veidą, kad sumažintumėte raukšles ir sustangrėtų odą. Tam nereikia pirkti brangių kremų ar procedūrų – užtenka nedidelės veido mankštos kasdien. Vienas geriausių pratimų nuo raukšlių yra antakių pakėlimas.

Tiesiog pakelkite antakius taip, kaip jums įdomu, ir laikykite juos tokioje padėtyje 10 sekundžių. Pratimą kartokite 10 kartų. Kitas veiksmingas pratimas – skruostų pešiojimas. Patraukite šiek tiek oro į skruostus ir patraukite juos į vidų, tarsi ruoštumėtės pabučiuoti lūpas. Laikykite šią poziciją 10 sekundžių ir pakartokite 10 kartų. Lūpų tempimas taip pat gali padėti sumažinti raukšles.

Tiesiog patraukite lūpas aukštyn ir kiek galite, tarsi ketinate bučiuotis, bet nerodydami dantų. Laikykite šią poziciją 10 sekundžių ir pakartokite 10 kartų.

Veido gimnastika yra veiksmingas būdas sulėtinti odos senėjimą ir užkirsti kelią raukšlių atsiradimui. Daugelis moterų mano, kad senstant nebegali nieko padaryti su raukšlėmis. Bet tai netiesa! Reguliarus pratimas iš tikrųjų gali sulėtinti odos senėjimą ir taip išvengti raukšlių. Veido gimnastika yra veiksmingas būdas sulėtinti odos senėjimą ir užkirsti kelią raukšlių atsiradimui. Reguliarus pratimas iš tikrųjų gali sulėtinti odos senėjimą ir taip išvengti raukšlių.

2. Vitaminai ir maistinės medžiagos odai

2. Vitaminai ir maistinės medžiagos odai Tarp svarbiausių odos maistinių medžiagų yra vitaminai ir mineralai. Jie yra svarbūs norint išlaikyti sveiką odą ir padėti jai atsinaujinti. Kai kurie iš svarbiausių vitaminų ir maistinių medžiagų odai yra: Vitaminas A: Vitaminas A yra svarbus vitaminas odai.

Geriausi metodai nuo raukšlių

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

Tai padeda atkurti odos ląsteles ir išlaikyti jas sveikas. Vitaminas A gali būti vartojamas kaip papildas arba gaunamas su maistu. Maisto produktai, kuriuose gausu vitamino A, yra morkos, špinatai ir saldžiosios bulvės. Vitaminas C: Vitaminas C yra dar vienas svarbus vitaminas odai.

Jis padeda gaminti kolageną, kuris savo ruožtu suteikia odai elastingumo. Vitaminas C taip pat gali būti vartojamas kaip maisto papildai arba su maistu. Maisto produktai, kuriuose gausu vitamino C, yra apelsinai, kiviai ir papajos. Cinkas: Cinkas yra mineralas, kuris taip pat labai svarbus odai. Tai padeda gydyti žaizdas ir apsaugo odą nuo infekcijų. Cinkas gali būti vartojamas kaip maisto papildai arba su maistu. Maisto produktai, kuriuose gausu cinko, yra austrės, jautienos kepenėlės ir anakardžių riešutai.

3. Namų gynimo priemonės nuo raukšlių

Ar tu irgi tai žinai? Pažvelgi į veidrodį ir pamatai raukšlę, kurios anksčiau nebuvo. Arba staiga atrodo daug giliau. Deja, taip jaučiasi vis daugiau moterų – ir vis anksčiau. Įpusėjus 20 metų, daugelis jau turi paviršinę raukšlę, vadinamąją kaktos raukšlę. Tai dažniausiai nusėda tarp antakių ir pagilėja dažnai raukant antakius.

Tačiau nesijaudinkite: yra kažkas, ką galite padaryti, kad išvengtumėte raukšlių! Žinoma, vaistinėje ar pas kosmetologę yra brangių kremų ir kitų priemonių, bet nuo raukšlių padeda net naminės priemonės.

1. Svogūnai Dar viena naminė priemonė nuo raukšlių yra svogūnai. Jie taip pat turi daug antioksidacinių savybių, kurios gali neutralizuoti raukšles. Smulkiai supjaustykite svogūną ir padėkite ant veido odos. Palikite jį maždaug 15 minučių prieš nuplaukite drungnu vandeniu.

2. Pomidorai Pomidoruose taip pat yra daug likopeno – galingo antioksidanto, saugančio odą nuo žalingų UV spindulių. Taip išsaugomas odos elastingumas ir galima išvengti raukšlių atsiradimo. Plonai supjaustykite pomidorą ir padėkite ant veido odos.

Palikite jį maždaug 15 minučių prieš nuplaukite drungnu vandeniu.

3. Agurkas Agurkuose yra daug vitaminų ir mineralų, kurie naudingi odai. Sudėtyje esanti silicio rūgštis padeda atkurti odos ląsteles ir palaikyti odos elastingumą. Tiesiog uždėkite ploną agurko griežinėlį ant veido ir palikite maždaug 15 minučių, prieš nuplaukite drungnu vandeniu.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here