Plaukų slinkimo prevencija: patarimai ir gudrybės.

Nuo plaukų slinkimo kenčia ne tik vyrai, dažnai nuo plaukų slinkimo kenčia ir moterys. Tai gali sukelti hormoniniai pokyčiai, stresas ar net per didelis plaukų augimas. Tas pats galioja ir čia: kuo anksčiau pradėsite gydymą, tuo didesnė tikimybė sėkmingai sustabdyti plaukų slinkimą.

Plaukų slinkimas gali sukelti psichikos stresą – ir šeimos nariams.Kiekvienam, kuris kenčia nuo plaukų slinkimo, dažnai sunku su juo susidoroti. Socialinė izoliacija ir depresija nėra neįprasti. Artimieji taip pat dažnai kenčia, nes nori padėti nukentėjusiems, tačiau dažnai nežino, kaip jiems geriausiai padėti. Gydymas galimas daugeliu atvejų Nors dažnai manoma, kad plaukų slinkimas yra neišvengiamas, daugeliu atvejų yra būdų sėkmingai jį gydyti. Kuo anksčiau pradėsite gydymą, tuo didesnė sėkmės tikimybė.

1. Plaukų slinkimo priežastys

Prieš gilindamiesi į patarimus ir gudrybes, susijusias su plaukų slinkimu, pirmiausia turėtume pažvelgti į šios problemos priežastis. Tik žinodami priežastis, galime imtis tikslingų veiksmų prieš plaukų slinkimą. Dažniausia plaukų slinkimo priežastis yra paveldima. Šis plaukų slinkimas dažniausiai pasireiškia jauname amžiuje ir paveikia tiek vyrus, tiek moteris.

Tačiau plaukų slinkimą gali sukelti ir kiti veiksniai. Pavyzdžiui, priežastis gali būti hormonų svyravimai menopauzės ar nėštumo metu. Stresas taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Tačiau kai kurios ligos taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Tai apima, pavyzdžiui, skydliaukės ligas, medžiagų apykaitos ligas ar autoimunines ligas. Kai kurių vaistų netoleravimas taip pat gali sukelti plaukų slinkimą.

Kitos plaukų slinkimo priežastys taip pat yra cheminiai ar mechaniniai dirgikliai, pavyzdžiui, dažymas arba nuolatinis plaukų manipuliavimas šepečiais ir šukomis. Kaip matote, yra daug skirtingų plaukų slinkimo priežasčių. Kad galėtumėte imtis veiksmų prieš šią problemą, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti jos priežastį. Tik taip galite imtis tikslinių veiksmų prieš plaukų slinkimą ir galbūt net jį sustabdyti.

2. Prevencija per tinkamą mitybą

Plaukų slinkimo priežasčių yra daug, tačiau viena dažniausių yra nesubalansuota mityba. Jei jūsų kūnas nesuteikia jam reikalingų maistinių medžiagų, gali iškristi plaukai. Todėl sveika mityba yra labai svarbi, jei norite išvengti plaukų slinkimo. Valgykite subalansuotą mitybą, kurioje yra pakankamai baltymų, vitaminų ir mineralų.

Valgykite tokius maisto produktus kaip švieži vaisiai ir daržovės, nesmulkinti grūdai, liesa mėsa ir neriebūs pieno produktai. Venkite greito maisto ir per daug cukraus, nes tai gali sukelti plaukų slinkimą. Be to, gerkite pakankamai vandens, kad jūsų kūnas būtų hidratuotas. Rekomenduojama išgerti bent aštuonias stiklines vandens per dieną. Taip pat įsitikinkite, kad pakankamai mankštinatės. Mankšta ne tik padeda numesti svorio, bet ir užkirsti kelią plaukų slinkimui.

užkirsti kelią plaukų slinkimui

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

3. Patarimai ir gudrybės nuo plaukų slinkimo

Kiekvienas, kuris kenčia nuo plaukų slinkimo, paprastai nori greitai jų atsikratyti. Deja, tai ne visada būna taip paprasta. Yra keletas būdų ir priemonių, kurios gali sustabdyti ar bent pristabdyti plaukų slinkimą, tačiau dažnai tai nėra taip paprasta sekti. Dėl šios priežasties mes čia jums parengėme keletą patarimų ir gudrybių, kurių pagalba galite suvaldyti plaukų slinkimą.

1) Sureguliuokite savo mitybą: sveika ir subalansuota mityba yra svarbi ne tik bendrai mūsų būklei, bet ir gali padėti išvengti plaukų slinkimo. Taigi įsitikinkite, kad gaunate pakankamai vitaminų ir mineralų, ypač tokių kaip cinkas, geležis, vitaminas B12 ir vitaminas C. Šios maistinės medžiagos ypač svarbios mūsų plaukų sveikatai. Omega-3 riebalų rūgštys taip pat gali padėti išvengti plaukų slinkimo. Jų galima rasti, pavyzdžiui, augaliniuose aliejuose, riešutuose ar žuvyje.

2) Venkite streso: stresas taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Todėl stenkitės kiek įmanoma vengti stresinių situacijų arba reguliariai skirkite laiko atsipalaidavimo pratimams, tokiems kaip autogeninė treniruotė ar joga. Masažai taip pat gali padėti sumažinti stresą ir atpalaiduoti galvos odą.

3) Sureguliuokite savo plaukų priežiūrą: kartais netinkama plaukų priežiūra taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Todėl rinkdamiesi šampūnus ir kondicionierius atkreipkite dėmesį, kad jie būtų kuo švelnesni plaukams ir galvos odai ir juose nebūtų jokių stiprių cheminių medžiagų. Reguliarus valymas šepetėliu taip pat gali padėti masažuoti galvos odą ir paskatinti kraujotaką.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert