Namų gynimo priemonės nuo kaklo raukšlių: kas tikrai padeda.

Namų gynimo priemonės nuo kaklo raukšlių: kas tikrai padeda Yra įvairių namų gynimo priemonių, kurios gali padėti sumažinti kaklo raukšles ar net jų visiškai išvengti. Štai keletas efektyviausių:

1. Avižiniai dribsniai Avižiniai dribsniai yra natūralus šveitiklis, kuris gali padėti išlyginti odą ir sumažinti raukšles. Juose yra beta-gliukanų, tam tikros rūšies cukraus, kuris drėkina odą ir daro ją elastingesnę. Norėdami išbandyti šią namų gynimo priemonę, tiesiog pabarstykite avižinius dribsnius į ranką ir švelniai pamasažuokite ant sprando. Tada kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu.

2. Kokosų aliejus Kokosų aliejus yra dar vienas natūralus produktas, kuris gali būti labai naudingas siekiant išvengti ar sumažinti kaklo raukšles. Jame yra vitamino E ir lauro rūgšties – abi medžiagos drėkina odą ir daro ją elastingą. Tiesiog užtepkite aliejaus ant kaklo ir švelniai įmasažuokite. Tada palikite jį maždaug 20 minučių, prieš nuplaukite šiltu vandeniu.

3. Alavijas Alavijas yra žinomas dėl savo priešuždegiminių savybių, todėl jis taip pat gali padėti sumažinti kaklo raukšles. Augalas taip pat turi vitaminų C ir E bei antioksidantų fermentų, kurie gali atkurti ir apsaugoti odą. Tiesiog užtepkite alijošiaus gelio ant kaklo ir palikite apie 20 minučių, prieš nuplaukite šiltu vandeniu.

1. Kaklo raukšlių priežastys

Kaklo raukšlės gali turėti daug priežasčių. Viena vertus, juos gali sukelti senėjimo procesai. Oda tampa plonesnė ir suglebusi, atsiranda raukšlių. Kita vertus, kaklo raukšles gali sukelti ir nesveikos gyvensenos įpročiai, pavyzdžiui, rūkymas ar nepakankamas judėjimas. Stresas ir nesubalansuota mityba taip pat gali sukelti kaklo raukšles.

Ar visada turite kaklo raukšlių? Jei kaklo raukšlės atsiranda reguliariai, tai gali būti dėl kai kurių iš šių priežasčių:

1. Miegate ant nugaros Miegodami ant nugaros galite pakreipti galvą atgal ir atsirasti raukšlių kaklo srityje. Norėdami to išvengti, pabandykite miegoti ant šono ar pilvo. Tačiau jei sergate miego apnėja, geriau miegokite ant nugaros, kad išvengtumėte kvėpavimo sunkumų.

2. Turite blogą laikyseną Dėl blogos laikysenos galva gali pakrypti į priekį ir atsirasti raukšlių kakle. Todėl būtinai atsistokite ir sėdėkite vertikaliai, kad išlaikytumėte gerą laikyseną. Be to, treniruokitės aiškiai kalbėti, kad nereikėtų kelti balso, kad suprastumėte save.

3. Jūs dėvite plaukus per griežtai Moterims, turinčioms ilgus arba garbanotus plaukus, gali kilti pagunda visada prigludinti prie galvos. Tačiau dėl to galva gali būti patraukta į priekį, o kakle atsiranda raukšlių. Taigi leiskite savo plaukams kaboti palaidai arba dėvėkite juos laisvoje kuodoje.

4. Esate linkęs priaugti svorio Dėl antsvorio kaklo srityje gali kauptis riebalų sankaupos, o oda sustangrėti. Tai savo ruožtu gali sukelti raukšles kakle. Taigi kontroliuokite savo svorį ir reguliariai mankštinkitės.

kaklo raukšlės

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

2. Namų gynimo priemonės nuo kaklo raukšlių – kas iš tiesų padeda?

Nors kaklo raukšlės pirmiausia yra estetinė problema, jos gali būti ir sveikatos problemos požymis. Raukšlės kakle gali rodyti prastą laikyseną arba stuburo ligą. Todėl pirmiausia svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, kad išsiaiškintumėte raukšlių atsiradimo priežastį. Daugeliu atvejų kaklo raukšlės yra nekenksmingos ir jas galima gydyti paprastomis namų gynimo priemonėmis. Štai keletas patarimų, kurie tikrai padeda:

1. Reguliariai masažuokite kaklą drėgnu karšto-šalto paketu. Ši pakuotė padeda stimuliuoti kraujotaką ir atpalaiduoti raumenis.

2. Reguliariai dėvėkite specialų kaklo ritinį ar įklotą, kad sustiprintumėte raumenis ir pagerintumėte laikyseną.

3. Kasdien naudokite drėkinamąjį kremą ar losjoną, kad pamaitintumėte kaklo odą ir išvengtumėte raukšlių. Ypatingą dėmesį atkreipkite į produktus, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties. Ši medžiaga suriša drėgmę odoje ir taip neutralizuoja raukšles.

4. Reguliariai vartokite vitaminus ir mineralus, kad sustiprintumėte imuninę sistemą ir išlaikytumėte sveiką odą. Vitaminas C ypač svarbus kolageno gamybai, taigi ir odos elastingumui. Kita vertus, cinkas palaiko žaizdų gijimą ir taip apsaugo odą nuo infekcijų. 5. Į savo racioną įtraukite daugiau šviežių vaisių ir daržovių, kad aprūpintumėte organizmą būtiniausiais vitaminais ir mineralais. Maistas, kuriame gausu omega-3, taip pat yra naudingas odos sveikatai. Pavyzdžiui, žuvyje, riešutuose ir avokaduose yra daug omega-3 riebalų rūgščių.

6. Venkite ilgai praleisti be apsaugos priemonių karštyje ar skaisčioje saulėje – tai ne tik pažeidžia odą apskritai, bet ir gali nudegti kaklą, o tai savo ruožtu skatina raukšlių atsiradimą.

3. Patarimai, kaip išvengti kaklo raukšlių

Kaklo raukšlės gali būti tikras nepatogumas. Jie dažnai kyla dėl to, kad per dieną daug laiko praleidžiame nepatogioje padėtyje, pavyzdžiui, prie stalo ar prie kompiuterio. Miegojimas nepatogioje padėtyje taip pat gali sukelti kaklo raukšles. Laimei, yra keletas patarimų, kaip išvengti kaklo raukšlių ir net jų atsikratyti. Štai keletas geriausių patarimų:

1. Miegokite ant minkštos pagalvės, kuri palaiko kaklą. Taip išvengsite galvos patraukimo į nenatūralią padėtį ir odos raukšlių susidarymo.

2. Venkite ilgą laiką laikyti galvą nepatogioje padėtyje, pavyzdžiui, skaitydami ar žiūrėdami televizorių. Reguliariai judinkite galvą, kad atpalaiduotumėte raumenis.

3. Norėdami padidinti drėgmę, miegamajame naudokite drėkintuvą. Dėl sauso oro oda gali išsausėti ir atsirasti raukšlių.

4. Kasdien tepkite kaklą ir kaklą kremu nuo saulės, net jei neplanuojate ilgai būti saulėje. Saulės UV spinduliai gali prisidėti prie priešlaikinio odos senėjimo ir sukelti raukšlių.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here