onycosolve

Nagų grybelis: kaip užsikrėsti ir kaip jį gydyti.

Jei sergate nagų grybeliu (onichomikoze), dabar galite nusiraminti. Daugeliu atvejų grybelio galima atsikratyti vos per kelias dienas. Štai kaip geriausia gydytis ir ką galite padaryti patys, kad išvengtumėte pasikartojimo. Visų pirma, turėtumėte žinoti, kad nagų grybelis nėra LPL.

Tai dažna grybelių sukelta infekcija. Šie grybai gali prisitvirtinti prie odos arba po nagais ir sukelti infekciją. Daugeliu atvejų nagų grybelis yra nekenksmingas ir progresuoja be komplikacijų. Tačiau sunkiais atvejais tai gali sukelti skausmą, niežėjimą ir uždegimą. Gera žinia ta, kad daugeliu atvejų nagų grybelio galima atsikratyti vos per kelias dienas. Štai keletas efektyviausių gydymo būdų:

1. Priešgrybeliniai kremai ar tepalai Šie vaistai yra naudojami išoriškai ir paprastai juos galima įsigyti vaistinėse be recepto. Priešgrybeliniuose kremuose ar tepaluose yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip klotrimazolas ar mikonazolas, kurie stabdo grybelių dauginimąsi. Paprastai šiuos vaistus reikia tepti ant pažeistų nagų ir odos aplink nagus du ar tris kartus per dieną. Gydymas paprastai trunka apie keturias savaites.

2. Geriamieji priešgrybeliniai vaistai Šie vaistai vartojami tablečių pavidalu, juos turi skirti gydytojas. Šių vaistų veikliosios medžiagos (pvz., flukonazolas ar terbinafinas) atakuoja grybus, neleidžia jiems daugintis. Gydymas paprastai trunka nuo keturių iki šešių savaičių.

3. Gydymas lazeriu Sunkiais nagų grybelio atvejais gali prireikti gydymo lazeriu. Šio gydymo metu galingas lazerio spindulys nukreipiamas į pažeistą nagą, kad sunaikintų grybelį. Procedūra paprastai trunka tik kelias minutes ir turi būti kartojama keletą kartų, kad būtų pasiektas norimas efektas.

1. Kas yra nagų grybelis?

Nagų grybelis yra dažna liga, kurią sukelia grybelis ar mielės. Infekcija dažniausiai pažeidžia vieną ar daugiau nagų ir dėl to nagas tampa geltonas, rudas arba balkšvas. Nagų grybelis taip pat gali plisti į aplinkines odos vietas, sukelti niežulį, skausmą ir paraudimą.

2. Kaip susergate nagų grybeliu?

Nagų grybelis yra dažna liga, kurią sukelia grybelis. Infekcija dažniausiai įvyksta per tiesioginį sąlytį su patogenu, pavyzdžiui, viešuose vonios kambariuose ar persirengimo kambariuose. Retais atvejais infekcija taip pat gali atsirasti per užterštą vandenį ar dirvožemio medžiagas. Nagų grybelis nėra užkrečiamas, o tai reiškia, kad negalite užsikrėsti kontaktuojant su užsikrėtusiu asmeniu.

3. Nagų grybelio simptomai

Nagų grybelis yra dažna infekcija, kuri lengvai perduodama. Simptomai gali būti įvairūs: nuo lengvo niežėjimo iki stipraus skausmo. Sunkiais atvejais nagų grybelis gali sukelti net apsinuodijimą krauju. Pirmieji grybelinės nagų infekcijos požymiai dažnai būna nedideli. Kad kažkas negerai, pacientai dažnai pastebi tik tada, kai pakitusi nago spalva ar deformuojasi.

Daugeliu atvejų infekcija prasideda nuo vieno ar dviejų kojų nagų. Pažeisti nagai tampa gelsvi arba rusvi ir pradeda lenkti. Laikui bėgant jie tampa trapūs ir šiurkštūs. Jei nagų grybelis negydomas, jis gali išplisti į kitus nagus arba odą aplink nagus. Sunkiais atvejais nagų grybelis gali sukelti net kraujo apsinuodijimą.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

4. Nagų grybelio gydymo galimybės

Nagų grybelis yra dažna ir nepatogi būklė, kurią dažnai sunku gydyti. Tačiau yra keletas gydymo būdų, kurie gali padėti kovoti su grybeliu ir palengvinti simptomus. Priešgrybeliniai vaistai yra vaistai, kurie naikina grybelius. Tai yra terbinafinas (Lamisil) ir itrakonazolas (Sporanox). Priešgrybeliniai vaistai yra tablečių arba kremo pavidalu ir paprastai naudojami vieną ar du kartus per dieną.

Gydymas paprastai trunka nuo keturių iki šešių savaičių. Gydymas lazeriu taip pat gali būti naudingas kovojant su nagų grybeliu. Šios procedūros metu lazerio spindulys nukreipiamas į pažeistą nagą, kad sunaikintų grybelį. Tačiau gydymas lazeriu yra brangus ir dar nėra visiškai aišku, koks jų efektyvumas. Kitas gydymo būdas yra UV spindulių naudojimas. Šios procedūros metu UV šviesa nukreipiama į pažeistą nagą, kad sunaikintų grybelį.

Tačiau gydymas UV šviesa yra brangus ir nėra visiškai aišku, kiek jie veiksmingi. Sunkiais nagų grybelio atvejais gali prireikti chirurginio gydymo. Tokiu atveju pažeistas nagas pašalinamas. Tačiau chirurginis gydymas dažnai būna skausmingas ir kyla grėsmė, kad grybelis vėl atsiras.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here