Kodėl susidaro viršutinės lūpos raukšlės ir ką galite su jomis padaryti.

Natūrali raukšlėjimosi eiga Su amžiumi oda plonėja, todėl tampa jautresnė. Sumažėja kolageno ir elastino gamyba, todėl oda praranda elastingumą ir elastingumą. Rezultatas – raukšlės ir suglebę veido bruožai. Šis procesas yra visiškai natūralus ir, deja, jo sustabdyti negalima. Tačiau vadovaudamiesi sveiku gyvenimo būdu ir rūpindamiesi savo oda, galite užtikrinti, kad raukšlių susidarymas būtų atidėtas kuo ilgiau.

Kokios yra viršutinės lūpos raukšlių priežastys? Raukšlės ant viršutinės lūpos dažniausiai atsiranda vyresnėms nei 50 metų moterims ir dažniausiai yra natūralaus senėjimo proceso rezultatas. Juos taip pat gali sukelti nesveikos gyvensenos įpročiai, pavyzdžiui, rūkymas. Saulės įtempta ar sausa oda taip pat linkusi formuotis raukšlėms.

Kokios yra gydymo galimybės? Viršutinės lūpos raukšlių gydymas skiriasi priklausomai nuo priežasties. Esant raukšlėms, atsiradusioms dėl natūralaus senėjimo proceso, priežiūros priemonės su aukštos kokybės veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip hialurono rūgštis ar retinolis, gali padėti stangrinti odą ir sumažinti raukšles.

Reguliarios veido procedūros pas kosmetologą ar grožio klinikoje taip pat gali pagerinti odos elastingumą ir taip sumažinti raukšles. Sunkiais atvejais Botox gydymas arba užpildų injekcijos gali padėti sugriežtinti veido bruožus ir išlyginti gilesnes raukšles.

1. Kaip susidaro viršutinės lūpos raukšlės?

Oda yra didžiausias mūsų organas ir susideda iš kelių sluoksnių. Viršutinis sluoksnis, epidermis, yra ploniausias ir susideda iš negyvų ląstelių. Po epidermiu yra derma, storesnis sluoksnis, sudarytas iš kolageno ir elastino skaidulų, nervų, kraujagyslių ir plaukų folikulų.

Derma suteikia odai stangrumo ir elastingumo. Viršutinės lūpos raukšlės susiformuoja, kai suplonėja tos vietos oda arba susilpnėja kolageno ir elastino skaidulos. Abu gali atsitikti su amžiumi. Oda tampa plonesnė, nes laikui bėgant ląstelės auga lėčiau. Kolageno ir elastino skaidulos susilpnėja, kai laikui bėgant suyra.

Tačiau yra ir kitų veiksnių, kurie taip pat gali sukelti viršutinės lūpos raukšles. Pavyzdžiui, rūkymas ar UV spinduliai gali pažeisti odą ir taip paspartinti raukšlių susidarymą.

2. Viršutinės lūpos raukšlių priežastys

Viršutinės lūpos raukšlės gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Viena vertus, jie gali būti genetiniai. Jei kas nors iš šeimos narių jau turi viršutinės lūpos raukšlių, tikėtina, kad tokių raukšlių atsiras ir kiti šeimos nariai.

Kita vertus, raukšlės ant viršutinės lūpos gali atsirasti ir dėl odos senėjimo. Su amžiumi oda plonėja ir praranda elastingumą. Dėl to gali susidaryti raukšlės. Be to, buvimas saulėje gali pagreitinti odos senėjimą ir taip prisidėti prie viršutinės lūpos raukšlių susidarymo. Ką daryti su viršutinės lūpos raukšlėmis Yra įvairių būdų, kaip kovoti su viršutinės lūpos raukšlėmis.

Viena vertus, galite naudoti specialius kremus ar serijas, kurios pagerina odos elastingumą ir taip užkerta kelią arba sumažina raukšles. Kita vertus, yra ir įvairių gydymo metodų, kurie gali sumažinti ar net visiškai panaikinti raukšles. Tai apima, pavyzdžiui, Botox injekcijas ar gydymą lazeriu. Kuris metodas jums tinkamiausias, priklauso nuo įvairių veiksnių, todėl jį reikia aptarti su gydytoju arba dermatologu.

3. Ką daryti nuo viršutinės lūpos raukšlių?

Jei kenčia nuo viršutinės lūpos raukšlių, galite išbandyti įvairius gydymo būdus, kad jas sumažintumėte arba pašalintumėte. Kai kurios veiksmingiausios gydymo galimybės yra šios:

1. Botox injekcijos Botox yra įprasta priemonė nuo raukšlių, ji taip pat veikia viršutinių lūpų linijas. Botoksas suleidžiamas į pažeistos vietos raumenis, o tada atpalaiduoja raumenis, todėl sumažėja raukšlių. Paprastai poveikis trunka 3-6 mėnesius.

2. Užpildo injekcijos Raukšlių užpildai įpurškiami į raukšlių vietą ir padeda jas užpildyti bei padaryti jas lygesnes. Dauguma užpildų yra pagaminti iš hialurono rūgšties – natūralios medžiagos, kuri jau yra mūsų organizme. Užpildo injekcijų poveikis paprastai trunka 6-12 mėnesių.

3. Gydymas lazeriu Gydymas lazeriu gali padėti išlyginti odos paviršių ir sumažinti smulkias linijas bei raukšles. Šis gydymo metodas geriausiai tinka švelnioms ir vidutinio sunkumo raukšlėms gydyti. Lazerinių procedūrų poveikis paprastai nėra matomas iš karto, todėl norint pasiekti norimą efektą, gali prireikti kelių seansų.

4. Mikrodermabrazija Mikrodermabrazija yra mechaninė šveitimo procedūra, kurios metu pašalinamas viršutinis odos sluoksnis, kad oda būtų stangresnė ir sumažintos raukšlės. Šis gydymas yra neskausmingas ir paprastai gali būti atliekamas per vieną seansą. Rezultatai paprastai matomi iš karto ir paprastai trunka kelias savaites.

kodėl-viršutinės lūpos-atsiranda-ir-ką-gali-padaryti-prieš

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

4. Išvada

Dabar, kai išnagrinėjome viršutinės lūpos raukšlių priežastis ir gydymo galimybes, galime padaryti išvadą. Raukšlės ant viršutinės lūpos dažniausiai yra natūralaus senėjimo proceso požymis.

Juos sukelia sumažėjęs odos elastingumas ir elastingumas. Saulėtos dienos ir rūkymas taip pat gali prisidėti prie greitesnio raukšlių susidarymo. Laimei, yra daugybė gydymo būdų, kurie gali veiksmingai kovoti su viršutinės lūpos raukšlėmis. Tai vaisių rūgštys, gydymas lazeriu ir Botox. Kiekvienas, kuris nusprendžia dėl gydymo, turėtų iš anksto atlikti savo tyrimus ir geriausia pasitarti su gydytoju arba dermatologu.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here