Kodėl sportininko pėdų kremas yra toks veiksmingas.

Puiki apsauga nuo pėdų grybelio Kremas nuo pėdų grybelio turėtų ne tik veiksmingai kovoti su pačiu grybeliu, bet ir turėti profilaktinį poveikį. Nes geriausia apsauga nuo pėdos grybelio – nesusirgti ja iš pradžių. Daugumoje kremų nuo pėdų atleto yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip klotrimazolas arba mikonazolas.

Šios medžiagos yra ir antiseptinės, ir fungicidinės, o tai reiškia, kad jos naikina grybelio sporas ir neleidžia grybeliui toliau plisti. Be to, kojų kremas turi turėti daug karbamido. Karbamidas yra natūralus drėkiklis, kuris ramina odą nuo grybelinių infekcijų ir skatina gijimą.

Kitas svarbus gero sportininko pėdų kremo komponentas yra bičių vaškas. Bičių vaškas saugo odą nuo išsausėjimo ir tuo pačiu ją prižiūri. Teisingas pėdų kremo užtepimas yra toks pat svarbus kaip ir paties kremo sudėtis. Kremą reikia gausiai tepti kiekvieną dieną po kojų plovimo. Kremas turi būti gerai paskirstytas tarp kojų pirštų, nes būtent čia dažniausiai atsiranda grybelis. Pasitepus kremu, pėdos turi gerai išdžiūti, kad grybelis negalėtų plisti toliau.

1. Pėdos grybelis – nemaloni liga

Pėdų grybelis yra nepatogi liga, dažnai susijusi su niežuliu ir skausmu. Tačiau pėdų grybelio gydymas yra gana paprastas ir dažniausiai sėkmingas. Daugumai žmonių, kenčiančių nuo pėdų grybelio, simptomai palengvėja jau po kelių gydymo dienų. Veiksmingiausias pėdų grybelio gydymas yra priešgrybelinis kremas. Šie kremai dažniausiai tepami vietiškai ant pažeistų odos vietų ir turi būti tepami du kartus per dieną.

Yra įvairių rūšių priešgrybelinių kremų, tačiau dauguma jų yra labai veiksmingi gydant pėdų grybelio ligas. Jei sergate pėdų grybeliu, būtinai turėtumėte naudoti priešgrybelinį kremą. Šie kremai yra labai veiksmingi gydant pėdų grybelį ir gali padėti greitai išsigydyti nuo šios bjaurios ligos.

Pėdų grybelis yra grybelinė liga, kuria ypač gali sirgti žmonės, kurių imuninė sistema nusilpusi. Grybelinės ligos sukėlėjai dažniausiai yra mielės, kurios gyvena ant odos ar gleivinių. Tačiau susilpnėjusioje būsenoje šie grybai gali paveikti ir sveikus žmones. Imuninės sistemos susilpnėjimo priežastys gali būti įvairios.

Pavyzdžiui, tam tikri vaistai, chemoterapija ar spinduliuotė gali susilpninti imuninę sistemą. Autoimuninė liga, tokia kaip Krono liga ar cukrinis diabetas, taip pat gali susilpninti imuninę sistemą ir taip paskatinti pėdos grybelio vystymąsi.

Pėdos grybelis yra ne tik nemalonus, bet ir gali turėti rimtų pasekmių. Pėdos atletas yra dažna grybelinė liga, kuri dažniausiai apsiriboja pėdų oda ir nagais. Simptomai yra niežulys, pleiskanojimas ir odos paraudimas, trapūs arba sustorėję nagai.

Sunkiais atvejais pėdos grybelis taip pat gali sukelti pūslių susidarymą ir uždegimą. Pėdos atletas nėra pavojingas, bet labai nepatogus. Grybai gali lengvai plisti į kitas kūno dalis ar kitus žmones. Todėl po pirmųjų požymių reikia kreiptis į gydytoją. Paprastai gydymas yra paprastas ir sėkmingas.

pėdų grybų kremas

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

2. Pėdos grybelio pasekmės

Pėdos atletas yra dažna infekcija, kuri lengvai perduodama. Jei negydoma, pėdos grybelis gali sukelti niežulį, skausmą ir uždegimą. Sunkiais atvejais pėdos grybelis taip pat gali sukelti pūslių susidarymą ir net išopėjimą. Pėdos grybelio pasekmės taip pat apima:

– Pėdos atletas: pėdos atletas yra dažna pėdos atleto pasekmė. Pėdos atletas yra odos infekcija, sukelianti niežulį ir deginimą. Negydoma infekcija gali plisti į kitas kūno vietas.

– Pūslės: jei pėdos grybelis negydomas, gali atsirasti pūslių. Šios pūslelės gali būti skausmingos ir sukelti niežulį.

– Išopėjimas: sunkiais pėdų grybelio atvejais gali susidaryti opos. Tai atviros opos, kurios gali būti labai skausmingos. Išopėjimas gali padidinti tolesnės infekcijos riziką.

3. Kodėl pėdų kremas nuo sportininko yra toks veiksmingas?

Atletų pėdų kremas yra labai efektyvus, nes padengia odą sluoksniu, apsaugančiu nuo pėdų grybelio. Šį sluoksnį paprastai sudaro cinkas ir salicilo rūgštis, kurie abu yra labai veiksmingi nuo grybelių.

Kai kuriems žmonėms pėdų grybelis yra nepatogi ir gėdinga būklė. Todėl jie nori kuo greičiau jo išgydyti. Kiti mano, kad tai tik nedidelė problema, kurią galima nepaisyti.

Bet ką daryti, jei liga vis sunkėja ir sukelia komplikacijų? Tada džiaugsitės, kad yra pėdų kremas. Bet kodėl jis toks veiksmingas? Atletų pėdų kremas yra toks veiksmingas dėl sudedamųjų dalių. Daugumoje kremų yra priešgrybelinių medžiagų, kurios kovoja su grybeliu. Dažniausios sudedamosios dalys yra klotrimazolas, mikonazolas ir ketokonazolas. Šios veikliosios medžiagos prasiskverbia į odą ir naikina grybelį. Daugumą šių kremų galima įsigyti vaistinėse be recepto.

Taip pat yra keletas receptinių kremų, tačiau jie paprastai skiriami tik sunkiais pėdų grybelio atvejais. Gydymas priešgrybeliniu kremu paprastai trunka nuo dviejų iki keturių savaičių. Per tą laiką kiekvieną dieną reikia tepti kremu pažeistas vietas, o paskui jas apmauti švariomis kojinėmis. Jei sergate lengva pėdos grybelio forma, gydytojas gali rekomenduoti vartoti nereceptinius (OTC) vaistus.

Šios priemonės paprastai yra labai veiksmingos ir gali padėti per kelias dienas. Tačiau sunkesniais pėdų grybelio atvejais gydytojas gali paskirti geriamąjį gydymą. Šio tipo gydymas paprastai taikomas tik pacientams, kurie turi kitų sveikatos problemų, pavyzdžiui, diabeto, arba kurių imuninė sistema yra susilpnėjusi. Pėdos grybelis yra dažna liga, tačiau tai neturi kelti nerimo.

Jei gydoma anksti, ji paprastai gali būti sėkmingai išgydyta. Tačiau jei pastebėjote pėdos grybelio požymius ar simptomus, būtinai turėtumėte kreiptis į gydytoją. Tik gydytojas gali nustatyti, ar sergate pėdos grybeliu ir koks gydymas jums tinkamiausias.

4. Kaip teisingai naudoti kremą nuo sportininko pėdų?

Atleto pėdų kremą geriausia naudoti ant sausos, švarios odos. Pirmiausia odą reikia kruopščiai nuvalyti muilu ir vandeniu. Tada pažeistas vietas patepkite sportininko pėdų kremu ir švelniai masažuokite, kol jis visiškai įsigers.

Atletų pėdų kremą reikia tepti bent du kartus per dieną, geriausia ryte ir vakare. Gydymas turi būti tęsiamas tol, kol simptomai visiškai išnyks. Gydymas sportininko pėdų kremu paprastai trunka nuo dviejų iki keturių savaičių.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert