Kodėl nagų grybelis yra nehigieniškas ir kas padeda nuo jo.

1. Nagų grybelis yra antisanitarinis

Nagų grybelis nekelia grėsmės higienai, tačiau jis gali būti nehigieniškas, jei nesate atsargūs. Nagų grybelis yra infekcija, kurią gali lengvai perduoti vienas žmogus kitam. Infekcija gali būti perduodama tiesioginio kontakto metu arba naudojant tuos pačius nagų įrankius. Nagų grybelio taip pat galima rasti ant grindų ar pirčių, todėl jį reikia reguliariai dezinfekuoti. Nagų grybelis yra dažna infekcija, kuri ne visada yra rimta, tačiau ji gali būti nepatogi.

Dėl infekcijos nagai paruduoja arba pagelsta ir gali plisti į odą aplink nagus. Sunkiais atvejais nagai gali tapti trapūs ir skilinėti. Nagų grybelis nėra pavojingas, tačiau gali būti labai nepatogus ir sunkiai gydomas. Nagų grybelis nekelia grėsmės higienai, tačiau jis gali būti nehigieniškas, jei nesate atsargūs.

Nagų grybelis yra infekcija, kurią gali lengvai perduoti vienas žmogus kitam. Infekcija gali būti perduodama tiesioginio kontakto metu arba naudojant tuos pačius nagų įrankius. Nagų grybelio taip pat galima rasti ant grindų ar pirčių, todėl jį reikia reguliariai dezinfekuoti.

2. Nagų grybelis yra užkrečiamas

Nagų grybelis yra užkrečiamas. Jei turite nagų grybelį, nesunku juo užsikrėsti ir kitiems. Tai ypač aktualu, kai artimai bendraujate su kitais žmonėmis, pavyzdžiui, biure ar šeimoje. Todėl, jei turite nagų grybelį, turėtumėte būti ypač atsargūs, kad neužkrėstumėte kitų žmonių.

Yra keli nagų grybelio perdavimo būdai. Pavyzdžiui, galite užsikrėsti tiesioginiu kontaktu su asmeniu, sergančiu kojų nagų grybeliu. Arba galite jį gauti naudodami tuos pačius vonios ar rankų rankšluosčius. Nagų grybeliu galima užsikrėsti ir per batus ar kojines. Jei įtariate, kad turite nagų grybelį, turėtumėte kuo greičiau kreiptis į gydytoją. Jis ar ji paskirs jums tinkamą gydymą ir pasakys, kaip neužkrėsti kitų žmonių.

Nagų grybelis yra ne tik negražus, bet ir nehigieniškas. Daugelis žmonių nežino, kad kojų nagų grybelis yra užkrečiamas ir jį galite lengvai užsikrėsti nuo kitų žmonių ar daiktų. Jei susiliečiate su grybeliu, pavyzdžiui, maudydamiesi vonioje ar duše viešoje įstaigoje, galite pasigauti grybelio sporas ir jais užsikrėsti.

. Sporos taip pat gali plisti per bendras rankų ar nagų priežiūros priemones, tokias kaip žirklės, šepečiai ar dildės. Kad išvengtumėte nagų grybelio infekcijos, visada turėtumėte naudoti savo indus ir reguliariai juos dezinfekuoti.

kodėl nagų grybelis yra nehigieniškas.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

3. Nagų grybelis gali turėti rimtų pasekmių

Nagų grybelis yra ne tik nehigieniškas, bet ir gali turėti rimtų pasekmių. Jei negydoma, jis gali išplisti į nagus ir odą bei sukelti infekciją. Nagų grybelis taip pat yra būtina sąlyga sergant kitomis infekcijomis, tokiomis kaip atleto pėda. Todėl, jei sergate nagų grybeliu, būtinai turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju ir gydytis.

Jei sergate nagų grybeliu, turėtumėte žinoti, kad užsikrėtėte grybeline infekcija. Kai kurie žmonės klaidingai mano, kad grybeliu užsikrėtė dėl netinkamos higienos ar nešvarių kojų nagų. Tačiau nagų grybelis nėra blogos asmeninės higienos pasekmė ir gali išsivystyti net labai švariems žmonėms.

4. Kaip atsikratyti nagų grybelio

! Nagų grybelis yra ne tik nehigieniškas, bet ir labai skausmingas. Laimei, yra keletas patarimų, kaip jo atsikratyti. Štai keletas iš jų:

1. Naudokite specialų nagų grybelio kremą ar tepalą. Paprastai jie yra labai veiksmingi ir gali greitai pašalinti infekciją.

2. Pažeistą vietą apipurkškite antiseptiniu purškikliu. Tai nužudys infekciją ir sumažins skausmą.

3. Naudokite specialų nagų grybelio šalinimo priemonę. Tai nužudys infekciją, o nagai atrodys švarūs ir sveiki.

4. Dėvėkite laisvus, kvėpuojančius batus ir kojines. Tai neleis grybeliui toliau plisti ir suteiks naujų nagų.

5. Visada laikykite kojas švarias ir sausas. Po dušo ar maudynių gerai nušluostykite juos ir dėvėkite medvilnines kojines, kad pašalintumėte drėgmę.

6. Naudokite pėdų pudrą, kad iš kojų nepatektų drėgmė. Galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje ar vaistinėje.

7. Reguliariai keiskite batus ir kojines, kad grybelis neplistų toliau. Reguliariai vėdinkite batus gryname ore, kad grybelis neišgyventų.

Nagų grybelis yra ne tik neišvaizdus, ​​bet ir itin nehigieniškas. Grybai iš tikrųjų gali plisti į kitas odos ir plaukų dalis, kur jie taip pat gali sukelti infekcijas. Nagų grybelis nėra nekenksmingas, todėl jį reikia gydyti kuo greičiau. Bet kaip galite kovoti su erzinančiais grybais?

Geriausias būdas apsisaugoti nuo nagų grybelio yra gera higiena. Pažeistus nagus reikia reguliariai plauti ir dezinfekuoti. Maudydamiesi vonioje ar duše taip pat turėtumėte pasirūpinti, kad nagai nebūtų per ilgai šlapi. Jei nagų grybelis jau išplito, yra įvairių gydymo būdų. Viena vertus, yra kremai ir tepalai, kurie turėtų sustabdyti grybelį. Kita vertus, galite gerti tabletes, kurias paprastai turi skirti gydytojas.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert