onycosolve

Kaip tinkamai gydyti nagų grybelį.

Kaip tinkamai gydyti nagų grybelį? Nagų grybelis yra dažna būklė, kuri pirmiausia pažeidžia rankų ir kojų nagus. Dėl infekcijos nagai tampa gelsvi arba rusvi, tampa šiurkštūs, skilinėja galiukai ir pleiskanoja.

Sunkiais atvejais nagas gali net visiškai nukristi. Nagų grybelis yra ne tik neišvaizdus, ​​bet ir labai nemalonus ir gali išplisti į aplinkines odos vietas. Infekcija yra labai užkrečiama ir gali lengvai plisti į kitas kūno dalis ar žmones.

Norint išvengti infekcijos ar laiku ją gydyti, svarbu atpažinti nagų grybelio simptomus ir atlikti tinkamą gydymą. Nagų grybelio simptomai Pirmieji nagų grybelio infekcijos požymiai dažniausiai yra gelsva arba rusva nagų spalva, taip pat šiurkštumas ir skilinėjantys galiukai. Pažangiais atvejais gali atsirasti pleiskanų ir pūslių.

Nagas tampa storesnis ir deformuojamas. Sunkiais atvejais nagas gali visiškai nukristi. Infekcija yra labai nepatogi ir gali plisti į aplinkines odos vietas. Nagų grybelio simptomai kiekvienam pacientui gali skirtis. Kai kuriems pacientams būdingi tik nedideli simptomai, o kitiems – sunkūs simptomai. Nagų grybelio gydymas Nagų grybelio gydymas priklauso nuo ligos sunkumo. Lengvais atvejais dažnai pakanka vietinio gydymo priešgrybeliniais (grybelį naikinančiais) kremais ar tepalais.

Sunkesniais atvejais taip pat vartojamas sisteminis priešgrybelinis preparatas (antimycotic) tablečių pavidalu. Nagų grybelio gydymas paprastai yra ilgas ir trunka nuo kelių savaičių iki mėnesių. Svarbu tęsti gydymą, kol visi simptomai visiškai išnyks. Priešingu atveju kyla pavojus, kad grybelis vėl suaktyvės ir infekcija vėl atsiras.

1. Kaip atpažinti nagų grybelį?

Nagų grybelis yra dažna būklė, kuri pirmiausia pažeidžia rankų ir kojų nagus. Ligos sukėlėjai yra grybai, kurie gali gerai daugintis šiltoje ir drėgnoje aplinkoje. Nagų grybelis yra ne tik negražus, bet ir labai skausmingas. Todėl svarbu kuo anksčiau nustatyti ligą ir ją gydyti. Kaip atpažinti nagų grybelį?

Pirmieji nagų grybelio požymiai dažniausiai yra lengvas niežėjimas ir įtampos pojūtis po pažeistu nagu. Daugeliu atvejų nagas taip pat pasidaro rusvas arba gelsvas. Tačiau nagų spalva taip pat gali tapti šviesesnė arba tamsesnė.

Kai liga progresuoja, pažeistas nagas gali sulinkti, įtrūkti ar trapūs. Sunkiais atvejais grybelis taip pat gali užpulti visą nagą ir sukelti jo mirtį. Jei jus kamuoja vienas ar keli iš šių simptomų, būtinai turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju. Tik gydytojas gali įsitikinti, ar sergate nagų grybeliu ir koks gydymas yra tinkamiausias jūsų atveju.

2. Kuo skiriasi grybelis nuo bakterijos?

Nagų grybelis dažnai yra kitos grybelinės ligos, pavyzdžiui, atleto pėdos, pasekmė. Todėl, norint laiku pradėti gydymą, svarbu žinoti nagų grybelio simptomus. Dažniausi nagų grybelio požymiai ir simptomai yra: – Sustorėję arba trapūs nagai – Gelsvi, alyvuogių žali arba rudi nagai – Nagų guolio uždegimas – Niežulys ir skausmas pažeistoje vietoje.

3. Kaip atsiranda nagų grybelis?

Nagų grybelis yra dažna liga, kurią sukelia grybelis ant nagų nuospaudos. Dauguma nagų grybelio atvejų yra nekenksmingi ir užgyja savaime, tačiau sunkiais atvejais nagų grybelis gali sukelti skausmą, niežėjimą ir uždegimą. Nagų grybelis yra užkrečiamas ir gali lengvai užkrėsti kitus žmones ar gyvūnus.

4. Kokios yra nagų grybelio gydymo galimybės?

Yra keletas būdų, kaip gydyti kojų nagų grybelį. Labiausiai paplitusios yra tabletės, kremai ar lakas. Tinkamiausias gydymas priklauso nuo būklės sunkumo. Lengvesniais atvejais gali pakakti kremų ar lakų nuo nagų grybelio. Sunkesniais atvejais vartojamos tabletės.

nagų grybelio gydymas

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

5. Kaip galiu apsisaugoti?

Nagų grybelis – dažna ir nemaloni būklė, kuri, deja, gali pasireikšti vėl ir vėl. Juo labiau svarbu užkirsti kelią ir rimtai žiūrėti į pirmuosius požymius. Gera higiena yra svarbiausia ir pabaiga užkertant kelią nagų grybeliui.

Būtinai reguliariai plaukite rankas ir kojas ir gerai jas išdžiovinkite. Nenaudokite rankšluosčių, šepečių ar kitų daiktų, jau užkrėstų nagų grybeliu. Taip pat turėtumėte reguliariai kirpti ir dildyti nagus, kad bakterijos ar grybeliai neprisiliestų prie kraštų.

Naudokite tik švarius įrankius ir po naudojimo juos kruopščiai dezinfekuokite. Taip pat turėtumėte būti atsargūs dirbdami su cheminiais produktais, nes jie gali sudirginti odą ir padaryti ją jautresnę infekcijoms. Dirbdami mūvėkite pirštines ir kruopščiai nusiplaukite rankas. Jei jau turite nagų grybelį, svarbu kuo greičiau pradėti gydymą. Pastebėję pirmuosius požymius kreipkitės į gydytoją, kad jis paskirtų jums tinkamą gydymą.

Fizinis aktyvumas yra svarbi ligų prevencijos dalis. Pratimai padeda stiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, reguliuoti kraujospūdį, sumažinti širdies priepuolių ir insultų riziką. Pratimai taip pat gali padėti reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir sumažinti 2 tipo diabeto riziką.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here