Geriausios priemonės nuo karpų

 

Pirmajame savo tinklaraščio straipsnyje pristatėme skirtingus karpų tipus ir paaiškinome, kas tai yra. Šiame straipsnyje norėtume sutelkti dėmesį į įvairias gydymo galimybes. Jei kenčia nuo karpų, pirmiausia turėtumėte kreiptis į dermatologą. Tai gali pasakyti, ar tai nekenksminga, ar piktybinė karpa.

Piktybinės karpos dažniausiai turi būti pašalintos chirurginiu būdu. Kita vertus, nekenksmingas karpas galima gydyti įvairiais būdais. Garinančios medžiagos: šios priemonės tepamos ant pažeistos vietos ir išgaruodamos ištirpdo karpą. Dažniausiai naudojamos priemonės yra salicilo rūgštis ir pieno rūgštis. Abu jie parduodami vaistinėse be recepto.

Krioterapija: Krioterapijos metu karpos gydomos skystu azotu. Didelis šaltis užmuš karpą. Gydymas yra skausmingas ir gali sukelti pūslių susidarymą. Todėl tai turėtų atlikti tik gydytojas. Lazerio terapija: Lazerio terapija yra naujesnis gydymo metodas ir dažniausiai naudojamas didelėms arba giliai įsišaknijusioms karpoms gydyti. Gydymo metu į karpą nukreipiamas specialus lazeris, kuris atskiria arba užmuša karpą.

Gydymas yra skausmingas ir gali prireikti kelių seansų. Karpos pašalinimas chirurginiu būdu: sunkiais atvejais gali prireikti karpą pašalinti chirurginiu būdu. Tai paprastai atliekama taikant vietinę nejautrą ir yra palyginti nedidelė procedūra, kuri paprastai yra gerai toleruojama.

1. Karpos yra ne tik negražios, bet ir pavojingos

Karpos yra ne tik negražios, bet ir pavojingos. Nes jie gali užsidegti ir tapti sveikatos problema. Todėl svarbu juos gydyti kuo greičiau. Štai keletas geriausių vaistų nuo karpų.

1. Arbatmedžio aliejus Arbatmedžio aliejus yra natūrali antiseptinė ir antibakterinė priemonė, padedanti gydyti karpas. Jis naikina virusus, kurie sukelia karpas. Tai taip pat padeda sumažinti uždegimą ir pagreitinti gijimą.

2. Citrinų sultys Citrinų sultys – dar viena natūrali priemonė nuo karpų. Jame yra vitamino C, kuris yra svarbus imunitetui. Citrinų sultys padės sulėtinti karpų augimą ir galiausiai sukelti jų mirtį.

3. Aloe Vera Aloe Vera yra augalinė medžiaga, kuri turi priešuždegiminių savybių. Tai padeda sumažinti karpų skausmą ir niežėjimą bei pagreitinti gijimą.

4. Česnakai Česnakai – dar viena natūrali priemonė nuo karpų. Jame yra antivirusinių ir antibakterinių savybių, kurios padeda sunaikinti virusus, sukeliančius karpas. Česnakai taip pat padeda sumažinti karpų patinimą.

5. Obuolių sidro actas Obuolių sidro actas yra dar viena veiksminga namų gynimo priemonė nuo karpų. Jame yra antibakterinių savybių, kurios padeda sunaikinti virusus, sukeliančius karpas. Obuolių sidro actas taip pat turi priešuždegiminių savybių, padeda sumažinti skausmą ir niežulį.

geriausios priemonės nuo karpų

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PRODUKTĄ RASITE ČIA

2. Geriausios priemonės nuo karpų

Jei kenčiate nuo karpų, žinote, kaip jos gali erzinti. Mažos, užsispyrusios opos gali ne tik labai niežti ir skaudėti, bet ir atrodyti labai negražiai. Laimei, yra daugybė priemonių nuo karpų, kurios gali padėti atsikratyti tų varginančių pūlinių. Viena geriausių priemonių nuo karpų yra arbatmedžio aliejus. Arbatmedžio aliejus yra natūralus antiseptikas ir turi antibakterinių savybių.

Tai taip pat labai veiksminga priemonė nuo niežėjimo. Norėdami gydyti karpas arbatmedžio aliejumi, tiesiog patepkite arbatmedžio aliejumi paveiktą vietą ir palikite per naktį. Kartokite tai kiekvieną dieną, kol karpa išnyks. Actas yra dar viena labai veiksminga priemonė nuo karpų. Actas veikia kaip natūralus antivirusinis vaistas ir gali greitai ir efektyviai naikinti karpas.

Norėdami gydyti karpas actu, suvilgykite vatos gumulėlį acte ir uždėkite ant pažeistos vietos. Palikite vatos gumulėlį per naktį ir nuplaukite ryte. Kartokite tai kiekvieną dieną, kol karpa išnyks. Kitos veiksmingos karpų gydymo priemonės yra šalavijas, česnakai ir svogūnai. Visi šie ingredientai yra natūralūs antivirusiniai vaistai ir gali būti labai veiksmingi gydant karpas. Norėdami pagaminti tepalą, susmulkinkite svogūną ir sumaišykite su alyvuogių arba kokosų aliejumi. Užtepkite mišinį ant pažeistos vietos ir palikite per naktį. Nuplaukite ryte ir kartokite, kol karpa išnyks.

3. Kaip išvengti karpų ateityje?

Yra keletas priemonių, kurių galite imtis, kad sumažintumėte riziką susirgti karpomis arba užsikrėsti virusu. Tai įtraukia:

– Reguliarus rankų plovimas: dažnai ir kruopščiai plaukite rankas muilu ir šiltu vandeniu, ypač po sąlyčio su žmonėmis ar gyvūnais.

– Jokio tiesioginio kontakto su oda: Venkite tiesiogiai liesti kitų žmonių odos, ypač jei jie turi karpų.

– Higiena: laikykite rankas švarias ir sausas. Nenaudokite rankšluosčių, drabužių ar kitų daiktų, kuriuos naudojo kiti žmonės, turintys karpų.

– Reguliarus valymas: dažnai valykite visus aplink save esančius paviršius, ypač tuos, kuriuos dažnai liečia žmonės, turintys karpų, pvz., durų rankenas, telefonus ir kompiuterio pelę.

Be pirmiau minėtų gydymo galimybių, yra keletas priemonių, kurios gali padėti išvengti karpų. Tai įtraukia:

– Reguliarus rankų plovimas šiltu vandeniu ir muilu

– avėti avalynę viešose vietose, kad išvengtumėte karpų plitimo

– Vengti tiesioginio kontakto su kitais žmonėmis, turinčiais karpų Naudodamiesi šiomis priemonėmis galite sėkmingai gydyti ir užkirsti kelią karpoms.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here